تلفن تماس

تلفن: 09121978366

توافقنامه بين كاربر و خانه ماهک
اين وب سايت قوانين و مقرراتي را جهت استفاده كاربران از سايت تدوين نموده است كه كاربران مجاز به ويرايش آن نبوده و به منظور استفاده از سايت مي بايست با تمامي اين شرايط و نكات اشاره شده به آنها موافقت نمايند.
تغيير و تحول در قوانين و شرايط استفاده از سايت
خدمات و محتویات سایت خانه ماهک ، صرفاً برای امورتجاری کاربران عرضه شده است. هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات، پیگرد قانونی خواهد داشت. استفاده از محتویات سایت خانه ماهک برای سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرط ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز می باشد.
لينك به سايت‌هاي ديگر
مطالب سایت خانه ماهک ممکن است شامل لینک هایی به سایت های دیگرباشد. خانه ماهک این لینک ها را برای سهولت کاربران فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تأیید یا ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. این سایت ها تحت کنترل خانه ماهک نیستند و خانه ماهک هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایتها، از جمله لینک ها و عکسها، ندارد.
عدم استفاده نامشروع يا ممنوع
کاربران گرامی به سایت خانه ماهک اطمینان می دهند که از محتویات این سایت برای رسیدن به مقاصدی که برخلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از خانه ماهک می باشد، استفاده نخواهند کرد. آنها از سايت خانه ماهک به گونه ای استفاده نخواهند کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن سایت شود. همچنین کاربران مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات یا محتویاتی که تعمداً به طور متعارف در دسترس مخاطبین قرار نگرفته واز طریق صفحات سایت ارائه نشده اند، نیستند.
رفع مسئوليت
وب سایت خانه ماهک ، تحت هیچ شرایطی، مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که ممکن است ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد، برعهده ندارد.
قوانین خرید انلاین
کاربران عزیز میبایست به مدت زمان تحویل خرید هزینه ارسال که برای نقاط مختلف متغییر هستند و در پیش فاکتور توضیح داده شده اند دقت فرمایند و هرگونه ابهام را با مشاوران شرکت در میان بگذارید.
هنگام دریافت محصول خریداری شده سلامت و صحت خرید را بررسی نموده و برگه رسید پستی را امضا نمایید. در صورت وجود هر گونه عیب و نقص شرکت خانه ماهک مسئولیت رفع نقص و جبران خسارت را خواهد داشت. در عین حال شرکت مسئولیت و خسارت عیوب حاصل از سهل انگاری خریدار در استفاده از محصول را عهده دار نخواهد بود.

 

رویه‌های بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های خانه ماهک بوده است و در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد، با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی خانه ماهک خدماتی را در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته است.

اشکالات فنی در کالای خریداری شده

 

از آنجا که گاهی مشتریان برای تست کالای خریداری شده به فرصت بیشتری نیاز دارند، در راستای خدمت رسانی بهتر خانه ماهک فرصت تست فنی کالاهای فروخته شده را از ۲۴ ساعت به ۴۸ ساعت کاری پس از تحویل افزایش داده است.

جهت استفاده از این سرویس به نکته‏‏‌های زیر دقت بفرمایید:
جهت استفاده هر چه بهتر از این سرویس، اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا ۴۸ ساعت کاری پس از دریافت کالا، از طریق تماس  و یا ارسال ایمیل در قسمت تماس با ما به خدمات پس از فروش خانه ماهک اطلاع داده شود.
کارشناسان خدمات پس از فروش خانه ماهک ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. در صورتی که نقص فنی تایید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا می‌توانید کالای خود را با مدل دیگری جایگزین نمایید.
برای ارسال کالای دارای ایراد فنی لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.
این سرویس اشکال‏‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.
از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا ۴۸ ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات سایت

در شرایطی که در مشخصات کالای دریافت شده برای نمونه رنگ آن با سفارش ثبت شده اختلاف وجود داشته باشد، یا در صورت مغایرت مشخصات فنی کالای دریافت شده با اطلاعات درج شده در سایت یا با سفارشی که در پروفایل مشتری ثبت شده است، به نکته‌‏های زیر دقت بفرمایید:
در چنین مواردی امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت ظاهری و فیزیکی مانند رنگ که بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، حداکثر طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش خانه ماهک اطلاع داده شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد یعنی همراه با پلمپ بوده و از آن استفاده نشده باشد.
در مورد مغایرت فنی، امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت حداکثر تا۴۸ ساعت کاری پس از دریافت کالا به خانه ماهک اعلام شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
جهت هماهنگی از طریق تماس و یا  از طریق ارسال ایمیل به خدمات پس از فروش خانه ماهک اطلاع داده شود.
در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
برای ارسال کالای دارای مغایرت به خانه ماهک، لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن فرستاده شود و در غیر این صورت تا تکمیل کردن موارد فوق اقدامی از سوی خانه ماهک صورت نمی‌‏‏گیرد.
از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش خانه ماهک، کالا را دریافت و درخواست مشتری را تایید کند، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا ۴۸ ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

Our Brands

X